background

Kariéra

Láká Vás zábavná práce se skvělými lidmi, kde se můžete i něčemu přiučit?

Proč jít k nám?

Vzhledem k tomu, jak rychle se naše společnost rozrůstá, klademe důraz na schopnost učit se. Víme, že společností, které hledají stejně talentované a nadané lidi, jako jste Vy je spousta. U nás je ale příjemný kolektiv mladých perspektivních lidí a také velmi zkušených seniorů, kteří Vás budou vzdělávat v tom, co bude bavit právě Vás. Máme totiž širokou nabídku pracovních pozic, na které nejste pevně vázán, ale můžete je měnit podle toho, co Vás bude bavit a v čem se budete chtít zlepšit. Nabízíme práci na jednotlivých projektech, zkrácené úvazky a homeoffice. Jsme ochotní Vás přijmout, i bez předchozích zkušeností.

 • Backend – vývojář

  Na této pozici budete pracovat s mySQL a PHP. Používáme PHP 7.0 běžícím na nějakém MVC frameworku, nejčastěji Nette. Také existují projekty, kdy můžete pracovat s ASP.NET.

 • Frontend – vývojář

  Pokud se stanete frontend vývojářem, budete pracovat s HTML5, a CSS3 (hlavně animace jsou v CSS3). Dále budete používat jQuery a pracovat s nejrůznějšími pluginy. Ve svých projektech používáme Grunt. Na této pozici budete úzce spolupracovat s UX návrháři a grafiky.

 • Tester

  Na této pozici budete psát automatizované testy v QUnit a PHPUnit. Dále budete pracovat s TFS. Hledáme zejména lidi, kteří jsou možná trochu více detailisti.

 • UX návrhář

  Na této pozici budete analyzovat chování zákazníků. Budete vytvářet wireframe a zadávat úkoly frontend vývojářům. Důležitý je i grafický talent, který také využijete.

 • Grafik

  Vhodná je předchozí znalost Photoshopu. Budete vytvářet předlohy webů. Kreslit loga a jiný grafický obsah nebo upravovat fotografie.

 • Obchodník

  Na tuto pozici hledáme zejména mladé lidi, kteří rádi komunikují a jsou tak trochu extroverti. Vaší prací bude komunikace s klienty.

background