background

Služby

Naše společnost je zaměřená na nové technologie a trendy. Podívejte se, s čím Vám můžeme pomoci.

Tvorba webových stránek

  • Nabízíme moderní webové stránky. Účastníme se mezinárodních ocenění Awwwards nejlepších webů, aby naše weby byly moderní.
  • Až 20 % návštěvníků prohlíží webové stránky z mobilu nebo tabletu, proto klademe důraz na responsivitu (jak se vase stránky zobrazují na mobilních zařízeních a tabletech).
  • Důležitá pro nás je analýza chování uživatelů. Předpovídáme pohyb návštěvníků na webu a přizpůsobujeme mu rozvržení webu.
  • Využíváme nejnovější dostupné technologie. Nové technologie přináší větší stabilitu, bezpečí a výkon. Často používáme PHP s pomocí Nette frameworku.

Softinum Cloud

V rámci této služby navrhneme kompletní cloudové řešení pro Vaši firmu. Nastavíme hosting Vašeho webu a postaráme se o jeho dostupnost, rychlost a zabezpečení. Toho docílíme jeho distribucí na větší počet serverů rozmístěných po celém světě.
Další součástí Softinum Cloud je poskytování emailového prostředí, které v sobě kromě samotných emailových schránek a webového klienta zahrnuje také nástroje na správu kontaků a rozdělování a eskalaci úkolů. Samozřejmostí je ověřenost Vaší pošty.
Součástí je i hosting interního firemního webu, který Vám může sloužit jako moderní a rychlý způsob komunikace ve Vaší společnosti.

SEO optimalizace

Tuto službu použijete, pokud máte již existující web, ale pořád je nějak zapadlý na Google a Vy byste rádi jeho umístění zlepšili. My tedy pro Vás vypracujeme kompletní analýzu SEO statistik. Poté s Vámi zkonzultujeme, pro která klíčová slova chcete web optimalizovat a jaké jsou Vaše nároky. Provedeme na Vašem webu optimalizaci a vytvoříme nové statistiky, jak se umístění webu zlepšilo. Umístění ovšem nezávisí jen na Vaší nebo naší práci na úpravě webu, důležité jsou zpětné odkazy, propojení se sociálními sítěmi, existence odkazů z diskuzí, apod.… Zkonzultujeme s Vámi také strategické umístění odkazů a zmínek na sociálních sítích nebo diskuzích.

Grafické práce

V případě, že si nejste jistí celkovým image Vaší společnosti, jistě rádi tuto službu využijete. Nabízíme návrh designu webových stránek, které jsou nejenom hezké, ale i UX optimalizované. Dále nabízíme tvorbu loga a vizitek a návrh dalších grafických materiálů, které potřebujete vytvořit (třeba plakáty).

Copywriting

V rámci této služby Vám pomůžeme s psaním textů ne web nebo i do různých potřebných materiálů. Text je totiž extrémně důležitý právě na webových prezentacích a na rozdíl od grafické stránky webu se složitě posuzuje. Ve velikosti konverzního poměru však hraje text větší roli než design stránky (pozn.: ve většině případů). Neexistuje nic jako obecně dobrý text. Text se může líbit jednotlivci nebo skupině lidí, ale nikdy se nelíbí všem. Je proto důležité vědět, pro koho je text určený. V rámci této služby proto provedeme analýzu profilu Vašich klientů. Text přizpůsobíme právě jim.

Analýza webu

Pokud máte stávající web, který je sice pěkný, ale hluboko pod bodem mrazu vyhledávačů. Nebo pokud máte web, který je vysoko ve vyhledávačích, ale je má nízký konverzní poměr, uživatelé si stěžují, nebo se Vám prostě nelíbí, ale chcete to mít podložené konkrétními daty, tato služba je právě to, kam byste se měli obrátit. Nabízíme kompletní analýzu webu.

Začínáme zátěžovými testy, analyzujeme rychlosti jednotlivých stránek, množství dat, které se musí stáhnout a počet HTTP požadavků. Podíváme se i na rychlost javascriptu a náročnost na prohlížeče uživatelů. V neposlední řadě zhodnotíme i bezpečnost webu.

Poté přichází na řadu UX analýza. Předáme web týmu UX návrhářům, kteří web zhodnotí. Porovnají svoje odhady se svými zkušenostmi s chováním uživatelů na webech. Jako zdroj dat použijí třeba skutečné záznamy o pohybu uživatelů na Vašem webu (z Google Analytics) Případně navrhnou A/B testy, které by mohly říct hodně Vašem webu.

Posledním faktorem, a možná i nejdůležitějším je SEO rank. Podíváme se na Váš web ze strany seo vyhledávačů, a porovnáme tyto data s Vašimi požadavky na klíčová slova a s Vaší strategií, jak chcete web propagovat.

background